Dziś jest: sobota 10 grudnia 2016 | Imieniny obchodzą: Danieli, Julii, Eulalii

Urząd Miejski

Urząd Miejski

 

 

Burmistrz Ornety - Ireneusz Popiel

Zastępca Burmistrza Ornety - Andrzej Gierlof

Sekretarz Gminy - Natalia Brycka

Skarbnik Gminy - Anna Kich

 

tel. (055) 22 10 200 , (055) 24 21 116
fax. (055) 22 10 210, (055) 24 22 900

                                 NIP 7432022880
 

  

RADNI RADY MIEJSKIEJ W ORNECIE 

Kadencja 2014-2018

 
Lp.
Imię i Nazwisko
Funkcja
1 Banucha Krzysztof Jan Radny Rady Miejskiej
2 Ejkszto Karol
Radny Rady Miejskiej
3 Fijarczyk Elżbieta Ewa Radna Rady Miejskiej
4 Jotko Marcin Krzysztof
Radny Rady Miejskiej
5 Jaroń Ryszard Stanisław
Radny Rady Miejskiej
6 Kaczmarek Adam Paweł
Radny Rady Miejskiej
7 Poddubiuk Artur Józef
Radny Rady Miejskiej
8 Rońda Emil Mateusz Radny Rady Miejskiej
9 Salamonik Andrzej
Radny Rady Miejskiej
10 Szczepan Artur Radny Rady Miejskiej
11 Taraszkiewicz Stanisław Radny Rady Miejskiej
12 Uzar Józef
Radny Rady Miejskiej
13 Wąsowicz Maciej Radny Rady Miejskiej
14 Widerski Krzysztof Marcin Radny Rady Miejskiej
15 Zamyślewski Gabriel Mirosław
Radny Rady Miejskiej

 

URZĄD MIEJSKI - szczegółowe dane kontaktowe

Godziny urzędowania

poniedziałek: 7:30 - 15:30

wtorek:            7:30 - 15:30

środa:             7:30 - 16:30

czwartek:        7:30 - 15:30

piątek              7:30 - 14:30

 

pok. nr 3
SEKRETARIAT
Stanowisko ds. obslugi kancelaryjnej i spraw administracyjnych
Podinspektor Marzena Pawłowska - tel. (55) 22 10 200
 
BURMISTRZ ORNETY
Ireneusz Popiel
 
ZASTEPCA BURMISTRZA ORNETY
Andrzej Gierlof
pok. nr 4
SAMODZIELNE STANOWISKO DS. KANCELARYJNYCH RADY MIEJSKIEJ
Inspektor Łucja  Żukowska - tel. (55) 22 10 207
 
BIURO PRZEWODNICZĄCEGO RADY MIEJSKIEJ
Józef Uzar - tel.(55) 22 10 207
pok. nr 5
REFERAT FINANSOWY
Kierownik Referatu - Anna Rońda - tel. (55) 22 10 234
Stanowisko ds. ewidencji i kontroli wydatków budżetowych
Inspektor Danuta Buchwak - tel.(55) 22 10 222
 
Stanowisko ds. ewidencji i kontroli dochodów budżetowych
Referent Monika Olewnik- Żołobińska -tel.(55) 22 10 222
pok. nr 6
SKARBNIK GMINY
Anna Kich  tel (55)22 10 217
pok. nr 7
REFERAT ORGANIZACYJNY
STANOWISKO DS. PODMIOTÓW GOSPODARCZYCH
Młodszy Referent Joanna Kowalczyk   tel. (55)22 10 236
 
REFERAT FINANSOWY
STANOWISKO DS. DODATKÓW MIESZKANIOWYCH
Inspektor Barbara Lewkowicz tel. (55) 22 10 236

RADCA PRAWNY
Mecenas  Krzysztof Gulbinowicz tel. (55) 22 10 216
KANCELARIA ADWOKACKA
adw. Piotr Bartecki
pok. nr 8
REFERAT FINANSOWY
STANOWISKO DS. PŁAC
Podinspektor Alina Zarzycka tel. (55) 22 10 221
 
REFERAT ORGANZACYJNY
STANOWISKO DS. KADR I OCHRONY DANYCH OSOBWYCH
Inspektor  Alicja Gołębiewska tel. (55) 22 10 221
pok. nr 9
SAMODZIELNE STANOWISKO DS. PROMOCJI, TURYSTYKI I SPORTU
Inspektor Justyna Podleś (55) 22 10 209
pok. nr 10
REFERAT FINANSOWY
Stanowisko ds. wymiaru należności podatkowych
Inspektor  Teresa Byczkowska -tel. (55) 22 10 213
Młodszy Referent Piotr Kałamajski - tel. (55) 22 10 213
 Pomoc Administracyjna
Marcin Sawaniewicz
pok. nr 11

SAMODZIELNE STANOWISKO ds. ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH
Główny Specjalista Teresa Buzar -tel.(55) 22 10 218

pok. nr 12
SEKRETARZ GMINY
Natalia Brycka -tel. (55) 22 10 215

 
Kamieniczka A


REFERAT FINANSOWY

Stanowisko ds. windykacji należności podatkowych
 Podinspektor Sabina Sawionek tel. (55) 22 10 233

Stanowisko ds. opłat za odpady komunalne           Podinspektor Jacek Bobrowski - tel.(55) 22 10 214

SAMODZIELNE STANOWISKO DS. OBRONNYCH, OBRONY CYWILNEJ, ZARZĄDZANIA KRYZYSOWEGO, SPRAW WOJSKOWYCH I OBSŁUGI INFORMATYCZNEJ
Podinspektor Adrian Grędziński  tel.(55) 22 10 225
 
REFERAT ORGANIZACYJNY
INFORMATYK
Marcin Żołobiński  tel.(55) 22 10 206
Kamieniczka B
REFERAT ROLNICTWA, ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO I GOSPODARKI NIERUCHOMOŚCIAMI
Kierownik Referatu Danuta Osińska  tel.(55) 22 10 220

Stanowiska ds. gospodarowania zasobem mienia gminnego
Inspektor Paulina Piotrowska -tel.(55) 22 10 227
Referent Krzysztof Semkiw - tel. 55 22 10 227
Podinspektor Natalia Kogut tel. (55) 22 10 208
Podinspektor Izabela Hrynkiewicz tel. (55) 22 10 231
 
SAMODZIELNE STANOWISKO DS. KULTURY I OŚWIATY
Inspektor Łukasz Okapiński  tel. (55) 22 10 229
Referent Katarzyna Brążkiewicz - Kluk tel. (55) 22 10 224
Kamieniczka C
URZĄD STANU CYWILNEGO, SALA ŚLUBÓW
Kierownik USC
Joanna Ulewicz -tel. (55) 22 10 228
 
STANOWISKO DS. EWIDENCJI LUDNOŚCI I DOWODÓW OSOBISTYCH
Inspektor Agnieszka Nowosiak -tel.(55) 22 10 223
 
REFERAT INWESTYCYJNY I FUNDUSZY POMOCOWYCH
Stanowiska ds. inwestycji
Kierownik Referatu - Robert Skowyrski- tel. (55) 22 10 219
Główny Specjalista  - Jan Orłowski -tel.(55) 22 10 201
Inspektor Mariusz Leszczewski -tel.(55) 22 10 203
Kamieniczka D
REFERAT OCHRONY ŚRODOWISKA, GOSPODARKI KOMUNALNEJ I DROGOWNICTWA
Kierownik Referatu – Joanna Leszczyńska tel. (55) 22 10 230
Stanowisko ds. gospodarki komunalnej
Inspektor Irena Lipska - tel.(55) 22 10 226
Stanowisko ds. dróg
Inspektor - Piotr Ogiela - tel.(55) 22 10 202
Stanowisko ds. ochrony środowiska
Podinspektor - Angelika Bylica (55) 22 10 232
 
ul. Mickiewicza 1
PEŁNOMOCNIK DS. KOORDYNACJI I PROFILAKTYKI ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW ALKOHOLOWYCH
Inspektor – Danuta Jaroń tel -  (55) 24 23 947
Pomoc administracyjna
 Sebastian Krawczyk (55) 24 23 947
ul. Mickiewicza 16
OSP tel. (55) 24 21 008 
Goździewski Zbigniew - kierowca - konserwator
Zbigniew Iwański – kierowca – konserwator
Buczko Eugeniusz – kierowca – konserwator
Emil Kowalczyk - kierowca – konserwator
Karol Bulak - kierowca - konserwator
Maciej Goździewski - kierowca-konserwator
 
STRAŻ MIEJSKA
Komendant - Kamil Nowicki  - tel. 55 6201986
Starszy Strażnik Miejski - Piotr Wilkiewicz- tel. 55 6201986
Młodszy Strażnik Andrzej Ciechanowski- tel. 55 6201986
Pomoc Administracyjna
Rafał Stachura- tel. 55 6201986
pracownicy obsługi
Andrzej Minowicz - goniec
Leon Klukowski - kierowca, konserwator
Grzegorz Kłowas – robotnik gospodarczy
Wiesław Smoliński - robotnik gospodarczy
Jarosław Szełemej - robotnik gospodarczy

 

AktualnościUrząd MiejskiMapa OrnetyHistoria i legendyMiasta partnerskieOgłoszenia i informacjeOświata, Kultura i SportFundusze EuropejskieKomunikacjaOpieka zdrowotnaWypoczynekGospodarka OdpadamiDecyzje ŚrodowiskoweFirmyInformacja turystycznaOrganizacje pozarządoweBezpieczne Miasto i Gmina OrnetaSołtysiPrzetargi i ogłoszeniaLinkiSesje Rady Miejskiej - materiał videoPolityka Jakości w Urzędzie MiejskimWydarzenia - Placówki Oświatowe i inneStrefa Przedsiębiorczości Umowy z UEJoannici - oddział miejscowy w OrnecieInwestycje, Remonty, Oferta InwestycyjnaMłodzieżowa Rada MiejskaCzyste powietrze