Dziś jest: wtorek 12 grudnia 2017 | Imieniny obchodzą: Aleksandra, Adelajdy, Dagmary

Urząd Miejski

Urząd Miejski

 

 

Burmistrz Ornety - Ireneusz Popiel

Zastępca Burmistrza Ornety - Andrzej Gierlof

Sekretarz Gminy - Natalia Brycka

Skarbnik Gminy - Anna Kich

 

tel. (055) 22 10 200 , (055) 24 21 116
fax. (055) 22 10 210, (055) 24 22 900

                                 NIP 7432022880
 

  

RADNI RADY MIEJSKIEJ W ORNECIE 

Kadencja 2014-2018

 
Lp.
Imię i Nazwisko
Funkcja
1 Banucha Krzysztof Jan Radny Rady Miejskiej
2 Ejkszto Karol
Radny Rady Miejskiej
3 Fijarczyk Elżbieta Ewa Radna Rady Miejskiej
4 Jotko Marcin Krzysztof
Radny Rady Miejskiej
5 Jaroń Ryszard Stanisław
Radny Rady Miejskiej
6 Kaczmarek Adam Paweł
Radny Rady Miejskiej
7 Poddubiuk Artur Józef
Radny Rady Miejskiej
8 Rońda Emil Mateusz Radny Rady Miejskiej
9 Salamonik Andrzej
Radny Rady Miejskiej
10 Szczepan Artur Radny Rady Miejskiej
11 Taraszkiewicz Stanisław Radny Rady Miejskiej
12 Uzar Józef
Radny Rady Miejskiej
13 Wąsowicz Maciej Radny Rady Miejskiej
14 Widerski Krzysztof Marcin Radny Rady Miejskiej
15 Zamyślewski Gabriel Mirosław
Radny Rady Miejskiej

 

URZĄD MIEJSKI - szczegółowe dane kontaktowe

Godziny urzędowania

poniedziałek: 7:30 - 15:30

wtorek:            7:30 - 15:30

środa:             7:30 - 16:30

czwartek:        7:30 - 15:30

piątek              7:30 - 14:30

 

 


pok. nr 3

STANOWISKO DS. OBSŁUGI KANCELARYJNEJ I SPRAW ADMINISTRACYJNYCH

Podinspektor Marzena Pawłowska

BURMISTRZ ORNETY

Ireneusz Popiel

ZASTĘPCA BURMISTRZA ORNETY

Andrzej Gierlof


pok. nr 4

SAMODZIELNE STANOWISKO DS. KANCELARYJNYCH RADY MIEJSKIEJ

Inspektor Łucja Żukowska tel. (55) 22 10 207

PRZEWODNICZĄCY RADY MIEJSKIEJ

Józef Uzar tel. (55) 22 10 207


pok. nr 5

REFERAT ORGANIZACYJNY STANOWISKO DS. KADR I OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH

Inspektor Alicja Gołębiewska tel. (55) 22 10 221

REFERAT ORGANIZACYJNY STANOWISKO DS. PODMIOTÓW GOSPODARCZYCH
 
Referent - Joanna Kowalczyk tel. (55) 22 10 221
 


pok. nr 6

SKARBNIK GMINY

Anna Kich tel. (55) 22 10 217


pok. nr 7

REFERAT FINANSOWY

Kierownik Referatu  Anna Rońda tel. (55) 22 10 234

STANOWISKO DS. EWIDENCJI I KONTROLI WYDATKÓW BUDŻETOWYCH

Inspektor Danuta Buchwak tel. (55) 22 10 222

STANOWISKO DS. EWIDENCJI I KONTROLI DOCHODÓW BUDŻETOWYCH

Referent Monika Olewnik-Żołobińska tel. (55) 22 10 222

RADCA PRAWNY

Mecenas - Krzysztof Gulbinowicz tel. (55) 22 10 216

KANCELARIA ADWOKACKA

Adwokat - Piotr Bartecki tel. (55) 22 10 216


pok. nr 8

SAMODZIELNE STANOWISKO DS. KULTURY I OŚWIATY
 
Inspektor Łukasz Okapiński tel. (55) 22 10 229


pok. nr 9

SAMODZIELNE STANOWISKO DS. PROMOCJI, TURYSTYKI I SPORTU

Inspektor Justyna Podleś tel. (55) 22 10 209

POMOC ADMINISTRACYJNA PRZY SAMODZIELNYM STANOWISKU DS. PROMOCJI, TURYSTYKI I SPORTU

Małgorzata Kirol tel (55) 22 10 209


 

pok. nr 10

REFERAT FINANSOWY

STANOWISKO DS. WYMIARU I NALEŻNOŚCI PODATKOWYCH

Inspektor Teresa Byczkowska tel. (55) 22 10 213

STANOWISKO DS. WYMIARU NALEŻNOŚCI PODATKOWYCH I BHP.

Referent Piotr Kałamajski tel. (55)22 10 213

STANOWISKO DS. WYMIARU NALEŻNOŚCI PODATKOWYCH I BHP W REFERACIE FINANSOWYM

Młodszy Referent Marcin Sawaniewicz tel. (55) 22 10 213


pok. nr 11

SAMODZIELNE STANOWISKO DS. ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH

Główny Specjalista Teresa Buzar tel. (55) 22 10 218


pok. nr 12

SEKRETARZ GMINY

Natalia Brycka tel. (55) 22 10 215


Kamieniczka A

REFERAT FINANSOWY

STANOWISKO DS. OBSŁUGI KASY

Podinspektor Alina Zarzycka tel. (55) 22 10 214

STANOWISKO DS. OPŁAT ZA ODPADY KOMUNALNE

Podinspektor Jacek Bobrowski tel. (55) 22 10 214

STANOWISKO DS. WINDYKACJI NALEŻNOŚCI PODATKOWYCH

Podinspektor Sabina Sawionek tel. (55) 22 10 233

REFERAT ORGANIZACYJNY

Informatyk Marcin Żołobiński tel. (55) 22 10 206

SAMODZIELNE STANOWISKO DS. OBRONNYCH, OBRONY CYWILNEJ, ZARZĄDZANIA KRYZYSOWEGO, SPRAW WOJSKOWYCH I OBSŁUGI INFORMATYCZNEJ

Podinspektor Adrian Grędziński tel. (55) 22 10 225


Kamieniczka B

REFERAT FINANSOWY STANOWISKO DS. DODATKÓW MIESZKANIOWYCH

 

Inspektor Barbara Lewkowicz tel. (55) 22 10 238

REFERAT ROLNICTWA ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO I GOSPODARKI NIERUCHOMOŚCIAMI

Kierownik Referatu  Danuta Osińska tel. (55) 22 10 220

STANOWISKO DS. GOSPODAROWANIA ZASOBEM MIENIA GMINNEGO

Inspektor Paulina Piotrowska tel. (55) 22 10 227

Referent Krzysztof Semkiw (55) 22 10 224

Podinspektor Natalia Kogut tel. (55) 22 10 208

Młodszy Referent Sebastian Krawczyk (55) 22 10 208

Młodszy Referent Katarzyna Lasocka tel. (55) 22 10 231


Kamieniczka C

SAMODZIELNE STANOWISKO DS. EWIDENCJI LUDNOŚCI I DOWODÓW OSOBISTYCH

Inspektor Agnieszka Nowosiak tel. (55) 22 10 223

URZĄD STANU CYWILNEGO

Kierownik USC Joanna Ulewicz tel. (55) 22 10 228

SAMODZIELNE STANOWISKO DS. KULTURY I OŚWIATY, ZASTĘPCA KIEROWNIKA URZĘDU STANU CYWILNEGO

 

Podinspektor Katarzyna Brążkiewicz-Kluk tel. (55) 22 10 236

SAMODZIELNE STANOWISKO DS. INWESTYCJI I FUNDUSZY POMOCOWYCH

Główny Specjalista - Jan Orłowski  tel. (55) 22 10 201

Inspektor Mariusz Leszczewski tel. (55) 22 10 203


Kamieniczka D

REFERAT OCHRONY ŚRODOWISKA, GOSPODARKI KOMUNALNEJ I DROGOWNICTWA

Kierownik Referatu Joanna Leszczyńska tel. (55 )22 10 230

STANOWISKO DS. OCHRONY ŚRODOWISKA

Podinspektor Angelika Bylica tel. (55) 22 10 232

STANOWISKO DS. DRÓG

Inspektor Piotr Ogiela tel.(55)22 10 202

STANOWISKO DS. GOSPODARKI KOMUNALNEJ

Inspektor Irena Lipska tel. (55) 22 10 226


ul. Mickiewicza 1

Samodzielne stanowisko ds. koordynacji i profilaktyki rozwiązywania problemów alkoholowych i narkomanii

Młodszy Referent Agnieszka Dorniak (55) 24 23 947


ul. Mickiewicza 16

(Remiza OSP)

OSP

tel. (55) 24 21 008 

Goździewski Zbigniew - kierowca 

Goździewski Maciej - kierowca 

Iwański Zbigniew - kierowca 

Buczko Eugeniusz - kierowca

Emil Kowalczyk - kierowca - konserwator

Karol Bulak - kierowca konserwator

STRAŻ MIEJSKA

Komendant Kamil Nowicki tel. 55 620 19 86

Starszy Strażnik Miejski Piotr Wilkiewicz tel. 55 620 19 86

Strażnik Andrzej Ciechanowski tel. 55 620 19 86

STANOWISKO DS. OBSŁUGI KANCELARII STRAŻY MIEJSKIEJ

Rafał Stachura tel. 55 620 19 86


pracownicy obsługi

Andrzej Minowicz - goniec

Krzysztof Reda - kierowca, konserwator

Grzegorz Kłowas - Robotnik gospodarczy

Wiesław Smoliński - Robotnik gospodarczy

Jarosław Szełemej - Robotnik gospodarczy

 

AktualnościUrząd MiejskiMapa OrnetyHistoria i legendyMiasta partnerskieOgłoszenia i informacjeOświata, Kultura i SportFundusze EuropejskieKomunikacjaOpieka zdrowotnaWypoczynekGospodarka OdpadamiDecyzje ŚrodowiskoweFirmyInformacja turystycznaOrganizacje pozarządoweBezpieczne Miasto i Gmina OrnetaSołtysiPrzetargi i ogłoszeniaLinkiSesje Rady Miejskiej - materiał videoPolityka Jakości w Urzędzie MiejskimWydarzenia - Placówki Oświatowe i inneStrefa Przedsiębiorczości Umowy z UEJoannici - oddział miejscowy w OrnecieInwestycje, Remonty, Oferta InwestycyjnaMłodzieżowa Rada MiejskaRada SeniorówCzyste powietrze